s.v. Xtend

Over S.V. Xtend

Studievereniging Xtend is dé studievereniging voor CMD & ICT studenten van de Academie IT en Mediadesign van de HAN University of Applied Sciences.

Xtend is ontstaan om studenten samen te brengen en een educatieve maar ook feestelijke uitbreiding op de studie te geven. Daarnaast biedt dit de studenten de kans om alles uit hun studietijd te halen. Wij organiseren verschillende activiteiten, bijvoorbeeld feestelijke activiteiten zoals de introductieweek, het kerstgala en verschillende borrels. Wij organiseren ook educatieve activiteiten zoals workshops en lunchlezingen.

Met behulp van sponsoren, worden diverse stageplaatsen, bijbanen en vaste aanstellingen via ons aangeboden aan studenten. Hierin speelt Xtend de centrale rol tussen de studenten, de studie en het bedrijfsleven.

 

Bij de studievereniging kunnen studenten (gratis) lid worden, redenen om  dit te doen zijn er dan ook volop! Als lid van Xtend: