Heb jij het in je om een groep nieuwe eerstejaars te leren wat het studentenleven écht inhoudt door middel van een nooit te vergeten introweek? Meld je dan aan als mentor in Arnhem of Nijmegen!

Nu het einde van dit schooljaar in zicht komt, zijn wij al druk bezig met het regelen van de introductieweek voor volgend schooljaar. Hiervoor zijn wij op zoek naar mentoren en crewleden die ons willen helpen bij de introductieweek. De introductieweek zal plaatsvinden van 21 tot 25 augustus 2023.

Lijkt jou het leuk om er samen met iemand voor te gaan zorgen dat de nieuwe studenten zich helemaal welkom gaan voelen op hun nieuwe opleiding en wil jij er een geweldige week van maken, meld je dan aan als mentor. Mentoren melden zich met z’n tweeën aan en zullen samen een groepje begeleiden tijdens de intro. Ze gaan samen met hun groepje de activiteiten doen en zullen informatie verschaffen indien nodig. Maar bovenal zorgen ze dat de nieuwe studenten een onvergetelijke introductie krijgen!

Vul het onderstaande formulier in om mentor te worden. (Let op! Dit formulier moet je per mentor duo invullen)

Aanmeldformulier voor Mentoren: